Gormanet

Dedykowane rozwiązania IT

O nas

ZESPÓŁ GORMANET

Podczas pracy dla różnych firm, widzieliśmy ogromny potencjał nowoczesnej technologii, który nie był w pełni wykorzystywany. Możliwości niedostępne dla mniejszych graczy na rynku.

Znamy i cenimy wartość ciężkiej pracy, wartość profesjonalizmu i doświadczenia, które oferują tysiące małych firm w Polsce i za granicą. Firm takie jak Twoja. Ogromna potenjalna wartość, niewykorzystana i nieznana ludziom, którzy już dziś mogliby z niej skorzystać. Widząc potencjał i braki w obu tych obszarach postanowiliśmy, że chcemy zbudować coś nowego i zaoferować coś więcej niż było dostępne dotychczas.

Powstał zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, pasjonatów, którzy pragną zaoferować najnowsze rozwiązania technologiczne opracowane w sposób, który pozwala przedsiębiorcy dotrzeć do klientów którzy go poszukują. Tworzymy usługi i produkty ułatwiające codzienną pracę w małych i średnich przedsiębiorstwach, narzędzia usprawniające dotarcie do klienta, upraszczające sprzedaż i dalszą świetną obsługę zadowolonych klientów.

Nasz zespół chce poznać twoje wyzwania, twoje pomysły na ich rozwiązanie i razem wykorzystać dostępne narzędzie by te plany zrealizować, by pomóc Tobie osiągnąć wymarzony sukces!